Pokylių Salės, Furšetai

Kviečiame švęsti gražiausias šventes mūsų sodyboje! Pokylių salės nuoma banketams ir furšetams, sodyba nakvynei, garinė pirtis ir kitos pramogos geografiškai patogioje vietoje, netoli Vilniaus. Sodyba pritaikyta švęsti vestuves, gimtadienius, krikštynas, organizuoti konferencijas, seminarus, mokymus ir kitus renginius.

Furšetas – puiki galimybė pasikviesti labai daug svečių ir aktyviai leisti laiką bendraujant. Furšetai išsiskiria tuo, jog maistas, daugiausia vieno kasnio užkandžiai, ar maistas, kurio valgymui užtenka tik šakutės, desertai ir gėrimai, patiekiami ant įvairiomis formomis išdėstytų stalų ir svečiai valgo stovėdami ar judėdami. Sodyboje labai patogu organizuoti furšetus, ypač šiltuoju metų laiku, kadangi didelėje sodybos teritorijoje yra pakankamai erdvės sutalpinti netgi labai didelį skaičių žmonių. Vasaros metu furšeto erdve gali tapti visas sodybos kiemas. Tačiau ir nesiplečiant į kiemą, furšetai rengiami sodybos pokylių salėje, o mūsų darbuotojai pasirūpina, jog stalai būtų patogiai išdėstyti, salė spindėtų jaukumu ir natūralumu bei kviestų maloniems pokalbiams prie vyno taurės.

Furšetai – šiuo metu vienas populiariausių šventės organizavimo būdų ir mūsų sodyba tam išties geras pasirinkimas!

Sodybos pokylių salė yra pakankamai erdvi ne tik furšetams, tačiau ir banketams. Pokylio salės išplanavimas leidžia išdėlioti stalus tiek tiesia linija, tiek L, tiek U forma – taip kaip patogu jums ir Jūsų svečiams. Galima pasirinkti ir apvalius stalus.

Kaip minėta, tiek furšetus, tiek banketus galima rengti ne tik pokylių salėje, tačiau ir sujungti vidaus bei lauko erdves, suteikiant galimybę svečiams mėgautis nuostabiu maistu žvelgiant į natūralios gamtos žalumą, sutvarkytą aplinką ir akį traukiantį tvenkinį.

Jei organizuojate šventę ir vaišės tik viena šventės dalis, tuomet norėtume pasidžiaugti, jog sodyboje galima turiningai ir aktyviai leisti laiką:

  • Sodyboje yra garinė pirtis. Trumpas pasikaitinimas pirtyje atpalaiduoja, nuima stresą, valo odą, gerina miegą ir net degina kalorijas, kurias sukaupėte furšeto ar šventės metu;
  • Sodybos teritorijoje įrengta krepšinio aikštelė. Puiki proga svečiams suvienyti jėgas komandoje ir sudalyvauti baudų metimo turnyre ar draugiškose varžybose;
  • Taip pat įrengta tinklinio aikštelė. Gamtoje, prie vandens telkinių, tinklinis išties populiarus, jis leidžia sukurti bendrystės jausmą ir puikiai praleisti laiką aktyviai sportuojant;
  • Yra galimybė išsinuomoti baidares. Net 20 dviviečių baidarių aktyviam laisvalaikiui – pasiplaukiojimui baidarėmis Visinčios upe;
  • Sodyboje galima nakvoti. Sodybose Zuikio namas, Profesoriaus namas ir sodyboje Kazokiškėse gali nakvoti iki 40 žmonių, sodyboje Namas prie ąžuolo – iki 15 žmonių.

Sodybos aplinka sutvarkyta, prižiūrėta, teritorijoje yra tvenkinys. Graži ir išpuoselėta aplinka kuria jaukią aplinką ir kelia nuotaiką. Juk nuo aplinkos priklauso ir tai, kaip svečiai žiūrės į šventę. Todėl aplinkos tvarkymui, žalumai ir gėlynams skiriamas ypatingas dėmesys, tam kad čia būtų malonu grožėtis gamtos ir žmogaus rankų kūriniais, jog vaizdas prieš akis leistų atsipalaiduoti ir mėgautis gyvenimu bei Jūsų švente.

Susisiekite su mumis

Edvino kaimo turizmas
Dėl Maitinimo, Kubilo ir Pirties paslaugų teiraukitės telefonu arba el.paštu:
+370 659 08551
edviedvinas@gmail.com


facebook

Rezervacija

Skambink dabar
+370 659 08551
ir derėkis!