• Titulinis
  • Baidarių nuoma – Edvino baidarės

Baidarių nuoma – Edvino baidarės

Siūlome išmėginti mūsų baidarių nuomą Dzūkijoje 6-iais naujais maršrutais

Galimi 5 maršrutų su baidarėmis variantai. Vežame iš Skubėtų. Nuomojame 30 dviviečių baidarių, 2 vienvietes baidares.

Kainos:

Nuostabi vasaros Akcija! Sodyba su Pirtimi Penkiomis Baidarėmis ir patalyne 10 asmenų jums kainuos tik 300 eurų. Kubilas papildomai 85 eurų. Akcija galioja tik pirmadieniais-ketvirtadieniais fiziniams asmenims. Įmonėms taikomas papildomas mokestis (GPM)

 ⛵⛵⛵⛵⛵⛵⛵⛵⛵⛵⛵⛵⛵⛵⛵⛵⛵⛵⛵⛵

Akcija! Nuo pirmadienio iki ketvirtadienio darbo dienomis imant bent 5-ias baidares – 20 € / vnt.

V-VII – 28 € / vnt.

Vienvietės baidarės kaina 20 € / vnt. visomis dienomis

Plaukiant mažiau nei 5-iomis baidarėmis – paipildomas mokestis 30 €

Rezervacija

Plaukimas baidare vingiuota upe – tai aktyvus poilsis ir turiningai praleistas laikas su šeima ir draugais. Kviečiame atvykti į mūsų sodybą Dzūkijoje, išsinuomoti baidares ir leistis į kupiną nuotykių žygį žemyn Merkiu arba Visinčia.

Baidarių nuoma:

• Net 30 dviviečių baidarių nuostabiam laikui gamtoje. Vienu metu išplaukti gali net 60 žmonių, taigi galimybė įmonėms užsakyti puikią pramogą visiems įmonės ar geriausio įmonės skyriaus darbuotojams;
• Net 5 skirtingi maršrutai kiekvienam pagal sudėtingumą ir nuotolį. Galimybė pasirinkti pagal savo fizinį pasirengimą bei pageidavimus. Kiekvienas tikrai ras sau tinkamiausią maršrutą;
• Pasirūpinta transportu iš Skubėtų. Jums tereikia atvykti į sodybą, saugioje vietoje palikti automobilius, o baidarių nuomos darbuotojai nugabens Jus į baidarių žygio trasos pradžią;
• Po aktyvios dienos baidarėmis – rekomenduojamas poilsis sodyboje ir pirtyje.

Aktyvaus laisvalaikio mėgėjus kviečiame išbandyti baidares Visinčios upėje. Tai siaura, nedidelė ir itin vingiuota, 53 km ilgio upė, upės Šalčia intakas. Tai patraukli upė baidarininkams, kurie jau spėjo pamėgti šią nuolat stebinančią baidarių trasą. Upė nėra srauni, tėkmė nėra greita, tačiau plaukimas reikalauja darbo, reikia nemažai irkluoti.

Per Rūdininkų girią tekanti upė yra faktiškai nepaliesta civilizacijos, natūrali gamta iš abiejų pusių, ramybė, vietomis galima pasijausti kaip džiunglėse, kur net telefono ryšys neveikia. Tai upė, kuri leidžia keliauti laiku atgal ir mėgautis gamtos ir senos girios vaizdais, kurių kitur vargu ar pamatytumėt. Upėje gausu užvartų, taip pat ne visur patogu baigti trasą staiga sugalvojus nutraukti maršrutą, nes didžioji dalis teka per mišką kur nėra privažiavimo surinkti baidares. Todėl tai upė ištvermingiems, galintiems plaukti iki ten, kur buvo iš pat pradžių suplanuota. Laukinė upė – visiška priešingybė civilizuotoms ir sraunioms upėms, tačiau Visinčia tikrai geras išbandymas ir dovana kūnui bei sielai.

Jei vis dar dvejojate ar verta baidarių nuomą įtraukti į atostogų planus, tuomet garantuojame, jog tai puikus, aktyvaus laisvalaikio pavyzdys. Ar žinote, jog baidarės ne tik didina fizinį aktyvumą ir ištvermę, tačiau ir greitina reakciją bei stiprina visus kūno raumenis. Tuo pačiu tai galimybė būti gryname ore, pailsinti akis žvelgiant į natūralią žalumą ir dangaus mėlį. Tad tokia pramoga rekomenduojama tiems, kurie dažniausiai praleidžia darbo dieną sėdėdami ir žiūrėdami į kompiuterio ekraną ar dokumentus.

Be to, verta paminėti, jog baidarės puiki komandinė pramoga, laikas, kurį galima praleisti su šeima, draugais ar kolegomis. Taip pat tai aktyvus sportas, kurio metu galima stiprinti pasitikėjimą vienas kitu. Dvivietėse baidarėse plaukiantys žmonės turi pasitikėti vienas kitu ir dirbti išvien, kad nuplauktų iš taško A į tašką B. Todėl baidarių nuoma vis dažniau tampa komandos formavimo renginiu, į baidarių žygius išplaukia visos įmonės darbuotojai.

O čia linksmos, smagios akimirkos iš mūsų kelionių su baidarėmis:

2020 metų vasara

2017 metų vasara


 

2016 metų vasara

Susisiekite su mumis

Edvino kaimo turizmas
Dėl Maitinimo, Kubilo ir Pirties paslaugų teiraukitės telefonu arba el.paštu:
+370 659 08551
edviedvinas@gmail.com


facebook

Rezervacija

Skambink dabar
+370 659 08551
ir derėkis!