Pirtis Kubilas

Geriausias būdas atsipalaiduoti bet kokiu sezonu – pirtis arba kubilas. O suderinus tai su poilsiu sodyboje ir linksma draugų kompanija ar net švente – tai nuostabus laisvalaikis, visiškas atsipalaidavimas ir sielos atgaiva. Todėl kviečiame leisti laiką sodyboje ir mėgautis pirties arba kubilo malonumais. Pirties nuoma besiilsintiems sodyboje tik 20 €. Kviečiame rezervuoti laiką iš anksto!

Sodyboje įrengta erdvi garinė pirtis šiuo metu populiarus sodybos atributas, tačiau ir sveikatos bei grožio šaltinis, apie kurį žinoma tūkstančius metų. Tradicinė garinė pirtis, dar kitaip vadinama tiesiog lietuviška pirtimi arba baltiška pirtimi, tai pirtis, kurioje garas išgaunamas pilant vandenį arba įvairių vaistažolinių augalų nuovirus ant įkaitintų akmenų. Vanduo patekęs ant įkaitintų akmenų akimirksniu užpildo pirtį malonia drėgna migla.

 

Sodyboje taip pat yra ir kubilas. Kaitinimosi kubilas, pastaruoju metu itin pamėgtas sodybos lankytojų sukurią ypatingą aplinką. Kubilas yra su vandens cirkuliacija. Juk tai vanduo, masažas ir karštis – nauji dvasiniai ir fiziniai potyriai. Atsipalaidavimas karštame vandenyje naudingas sveikatai – sumažėja kraujo spaudimas, sumažėja cukraus kiekis kraujyje, sumažėja sąnarių ir raumenų nuovargis bei sunkumas. Kubilas atitinka visus higienos reikalavimus ir yra nuolat prižiūrimas.

Visiems sodybos svečiams rekomenduojama bent trumpai pabūti pirtyje ar išbandyti kaitinimąsi kubile, pajusti ką reiškia tikras atsipalaidavimas, galvoje išsivalo mintys ir kūnas prisipildo energijos. Po pasibuvimo pirtyje ar kubile atsigauna visas organizmas, atsiveria odos poros ir išsivalo oda, ji tampa gerokai skaistesnė ir švaresnė. Žinoma, geriausius rezultatus ir įtaką grožiui bei sveikatai galima pastebėti kaitinantis reguliariai, tačiau net ir atsitiktinai pasinaudojus galimybe pabūti pirtyje, jaučiama kaitinimosi vertė.

Nors kalbant apie kaitinimąsi pirtyje ar kubile, dažniausiai aptariama įtaka grožiui ir sveikatai, tačiau verta paminėti ir socialinį aspektą. Pirtis ar kubilas suvienija visus jame esančius, tai tampa privačia erdve neformaliems pokalbiams. Todėl sodyba su kubilu ar pirtimi yra populiari ne tik tarp bičiulių kompanijų ar švenčiančiųjų, tačiau ir tarp verslininkų, kurie gali vystyti svarbias diskusijas nesilaikydami susirinkimo protokolo. Pirtį pasirenka ir norintys atsipalaiduoti po įtemptos darbo, mokymų dienos, konferencijos ar seminaro, taip suteikiant galimybę atviriems pokalbiams bei diskusijoms, kurios paprastai nevyksta prie darbo stalo.

Geriausias kaitinimasis būna tuomet, kai po jo gali pliukštelėti į vandens telkinį atsivėsinti. Iš pirties į tvenkinį – tai frazė jau tapusi gero kaitinimosi taisykle. Staigi temperatūrų kaita sukelia organizmui stresą, tačiau šis stresas naudingas, toks grūdinimasis stiprina imunitetą. Patyrę pirtininkai teigia, jog norint nesirgti, reikia draugauti su pirtimi ir tvenkiniu. Dėl šios priežasties sodybos teritorijoje įrengtas didelis ir jaukus, nuolat prižiūrimas tvenkinys. Tvenkinio iškirtinumas – tiek žiemą, tiek vasarą panašios temperatūros vanduo. Tad vasarą jis gaivus, o žiemą šiltas.

Be pirties ir kubilo, galite mėgautis šiais sodybos privalumais:
• Tvarkinga erdvi garinė pirtis;
• Kaitinimosi kubilas;
• Sodybos teritorijoje įrengtas tvenkinys norintiems atvėsti;
• Erdvi sodybos teritorija tiek šventėms, tiek atsipalaidavimui;
• Jaukiai įrengtos šiuolaikiškos sodybos, prižiūrima ir tvarkinga aplinka;
• Sodybose Zuikio namas, Profesoriaus namas ir sodyboje Kazokiškėse gali nakvoti iki 40 žmonių, sodyboje Namas prie ąžuolo – iki 15 žmonių;
• Sodyboje gausu kitų pramogų: krepšinio ir tinklinio aikštelės, galimybė išsinuomoti baidares;
• Sodyboje yra salė šventėms ir furšetams.

Pirtis sodyboje laukia Jūsų!

Susisiekite su mumis

Edvino kaimo turizmas
Dėl Maitinimo, Kubilo ir Pirties paslaugų teiraukitės telefonu arba el.paštu:
+370 659 08551
edviedvinas@gmail.com


facebook

Rezervacija

Skambink dabar
+370 659 08551
ir derėkis!