Sodybų nuoma


Zuikio namas Skubėtuose

Turi 40 miegamų vietų. Didelė garinė pirtis. Krepšinio aikštelė. Tinklinio aikštelė. Sodyba randasi Skubėtų kaime.

Kainos:
I-IV – 350 €
V-VI – 550 €
Su pirtimi +70 €
Didysis Kubilas su masažine funkcija € +85

Rezervacija Video


Profesoriaus namas Skubėtuose

Turi 40 miegamų vietų. Krepšinio aikštelė. Tinklinio aikštelė. Sodyba randasi Skubėtų kaime.

Kainos:
I-IV – 300 €
V-VI – 500 €
Su pirtimi +70 €
Didysis Kubilas su masažine funkcija € +85

Rezervacija Video


Namas prie Ąžuolo Skubėtuose

Turi 15 miegamų vietų. Garinė pirtis. Krepšinio aikštelė. Tinklinio aikštelė. Sodyba randasi Skubėtų kaime.

Kaina
I-IV – 250 €
V-VI – 350 €
Su pirtim +70 €
Didysis Kubilas su masažine funkcija € +85

Rezervacija Video


Rola kambarių nuoma Skubėtuose

Garinė pirtis. Krepšinio aikštelė. Tinklinio aikštelė. Rola kambariai randasi Skubėtų kaime.

Kaina
I-VII – 72 €

 

 

Rezervacija Video

Sodybos nuoma – tobulas pasirinkimas tiems, kurie ieško erdvės poilsiui ir pramogoms su šeima ir draugais bei ieškantiems jaukios vietos savo šventei (vestuvėms, krikštynoms, mergvakariui, bernvakariui ar jubiliejui). Palikite mieste kasdienybės šurmulį, rutiną, atvykite pas mus, kur tyras oras, gamta, sukurta Jūsų privatumo oazė bei daug erdvės tiesiog pailsėti ramioje sodyboje arba susiburti su kompanija įvairioms čia siūlomoms ir pačių susigalvotoms pramogoms.

Nesvarbu koks metų laikas ar oro temperatūra, sodyba visuomet geras pasirinkimas. Čia džiugu pavasarį džiaugtis atgimstančia gamta, vasarą malonu pasilepinti saulės voniomis bei pailsinti akis žvelgiant į lietuvišką žalumą ar pasineriant į nuotykius su baidarėmis. Rudens gamtos spalvų paletė neatsiejama nuo jaukių pasivaikščiojimų sodyboje šiurenant lapams po kojomis, o žiemos baltumas kartu su spragsinčiu židiniu sušildo romantiškas sielas. Todėl mūsų sodybos laukia Jūsų ištisus metus!

Svečiams galime pasiūlyti tiek šiuolaikiškas sodybas, tiek jaukias kaimiškas sodybas. Kiekviena sodyba pritaikyta ramiam pasibuvimui, aktyvioms pramogoms bei didelėms šventėms. Sodybose galima rasti viską, kas leidžia jaustis kaip namuose ar net geriau. Čia tikrai turėsite ką veikti ir tikrai nebus laiko pasiilgti namų.

  • Garinė pirtis. Grožio ir sveikatos šaltinis – taip pelnytai galima vadinti pirtį. Trumpas pasikaitinimas pirtyje atpalaiduoja, nuima stresą, valo odą, gerina miegą ir net degina kalorijas. Taigi rūpindamiesi sodybos lankytojų gera savijauta, grožiu ir sveikata, visuomet pasisiūlome iškūrenti pirtį;
  • Krepšinio aikštelė. Krepšinis išties suvienija, tad kokia šventė be baudų metimo turnyro ar draugiškų varžybų? Bent valandėlė aikštelėje įsivaizduojant, jog dalyvaujate Europos čempionate ir pasaulis nušvinta kitomis spalvomis;
  • Tinklinio aikštelė. Kaip ir krepšinis, taip ir tinklinis leidžia sukurti bendrystės jausmą, sustiprinti komandą (arba šeimą) ir puikiai praleisti laiką aktyviai sportuojant;
  • Baidarių nuoma. Puikiausia vasaros pramoga – pasiplaukiojimas baidarėmis Visinčios upe. Tai puiki vienos ar dviejų dienų pramoga, kurios kulminacija – poilsis sodyboje;
  • Sutvarkyta aplinka. Anot specialistų, estetinis vaizdas gerina nuotaiką. Todėl aplinkos tvarkymui, žalumai ir gėlynams skiriamas ypatingas dėmesys, tam kad čia būtų malonu grožėtis gamtos ir žmogaus rankų kūriniais, jog vaizdas prieš akis leistų atsipalaiduoti ir mėgautis gyvenimu.

Visos keturios sodybos pritaikytos dideliam skaičiui žmonių. Prie šventinio stalo gali lengvai susėsti 80 žmonių. Po šventės reikalingas kokybiškas miegas, todėl svečiai gali nakvoti sodyboje. Sodyboje Zuikio namas ir sodyboje Profesoriaus namas gali nakvoti iki 40 žmonių, o sodyboje Namas prie ąžuolo – iki 15. Tai optimalus skaičius žmonių galinčių nakvoti sodyboje. Taigi tai puiki vieta įvairioms šventėms, vestuvėms, seminarams, komandos formavimo išvykoms bei kitiems susibūrimams gamtoje.

Organizuojant šventę, didelis privalumas ne tik sodybos vieta, erdvi salė šventei surengti, bet ir galimybė turėti vietas nakvynei po šventės. Tokiu atveju pati šventė vyksta kur kas sklandžiau, o svečiams daug lengviau atsipalaiduoti ir pailsėti kuomet nereikia galvoti apie tai, kaip grįžti naktį namo.

 

Organizuojame smagias ir įdomias pramogas!

Pripučiamas kliūčių ruožas „Linksmieji kalneliai“ ir Pripučiama vandens čiuožykla puikiai tinka viešiems ir uždariems renginiams. Sustiprinkit kolegų komandinio darbo dvasią su šiomis linksmomis pramogomis!

Su mūsų baidarėmis galėsite išmėginti 6 skirtingus maršrutus

2020 metų vasara